KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944452

nr 1194 4452

Oidentifierad konstnär. Flicka med fåglar. Signerad, omkring 1900. Olja på duk, 44x24 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:47:41